Kripto Park
MİSYONUMUZ

Kriptopark Sizin İçin Çalışıyor!

Bu sektörü Ülkemizde Lider Konumda yapmaktayız. Devletimize ve Milletimize Kriptoloji konusunda faydalı olabilmek, Vergi ödemek, istihdam sağlamak ve Sektörü birinci sınıf ülkeler seviyesine getirmek adına emek veriyoruz. Türkiyede Kripto Para Öncüsü ve Lideri olarak kendimizi bu işe adadık.

Hakkımızda

Kriptopark Cüzdan

Satın aldığınız bitcoinleriniz, blockchain altyapısında güvenli bir şekilde saklanır ve istediğiniz zaman hızlıca başka adreslere transfer edebilirsiniz.

Satın Al

Kriptopark

Ekibimiz iş başında!

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için devamlı çalışıyoruz, 7/24 online destek veren bir ekibimiz sizin sorularınızı yanıtlıyor.

Kripto Park

Destek Hattı

Kripto Park
Kripto Park

Mobil Uyumlu

Satın alma işlemlerinizi ve transfer işlemlerinizi cep telefonunuzdan veya tabletlerinizden rahatlıkla yapabilirsiniz, mobil aplikasyonumuz çok yakında hizmetinizde.

Kripto Park

Güvenli Alışveriş

Alışverişlerinizde kullanıdğınız kredi kartı bilgileriniz SSL tarafından şifrelenip direk bankanız ile paylaşılıyor hiç bir şekilde bilgileriniz bizim sunucularımızda tutulmuyor.

Kripto Park

Güçlü Depolama

Satın aldığınız dijital para birimleri en güvenli şekilde saklanıyor ve korunuyor yinede isterseniz kendi çevrimdışı cüzdanınıza hızlıca transfer edebilirsiniz.

KRİPTO PARA İSTATİSTİKLERİ

Derinlik Grafiği

KRİPTO PARA İSTATİSTİKLERİ

Güncel Fiyatlar

MOBİL MAĞAZALAR

Mobil aplikasyonumuz çok yakında sizlerle!

Tüm platformlarda çalışan ve tamamen ücretsiz aplikasyonumuz üstünde çalışıyoruz en kısa sürede, appstore ve playstore da yerimizi alacağız.

Kripto Park   Kripto Park
Kripto Park
Kripto Park
HESAP MAKİNESİ

Kriptopara Çevirici

Tutar
Kriptopara Karşılığı

Son Haberler & Blog

2-9 Kasım: Türkiye’deki kripto para gelişmeleri

Hükûmet gelecek yıl bir merkez bankası dijital para birimi oluşturulması üzerine harekete geçti. 4 Kasım’da Türkiye’nin resmi ulusal yayını Resmi Gazete’in yayımladığı...

Kasım, 2019

Uzman analist XRP fiyat tahminini paylaştı

Bitcoin’in fiyat hareketlerini yakından takip ediyor. Ancak birkaç aydır, kilit direnç seviyesi 0,30 doların üstünde bir kapanış göremedik. Bu da kripto paranın zayıflığına işaret ediyor.

Ekim, 2019

Popüler ekonomistten tepki çeken Bitcoin tahmini

Özellikle Bitcoin fiyatı söz konusu olduğunda, kripto para topluluğunun içinden ve dışından pek çok figür tahminleriyle gündeme geliyor. Bazıları iyimser, bazıları ise pek değil.

Kasım, 2019

Bakkt vadelileri rekor tazeledi

Bakkt’ın işlem hacmini izleyen Twitter hesabı Bakkt Volume Bot’a göre Bakkt’taki sözleşmeler, 24 saatin sonunda 15,4 milyon doların üzerinde kaldı. Cuma günkü işlem hacmi bir önceki aya göre %109 artış göstermiş durumda.

Kasım, 2019

Genişleyen kama formasyonu XRP’yi yeniden 0,31 dolara yükseltebilir mi?

XRP, volatilitesi yüksek fiyat hareketleri gösteren bir kripto para. Geçmiş fiyat hareketlerinde kripto para, yatırımcılarına ve topluluk üyelerine değerinin ne kadar dalgalanabileceğini gösterdi.

September, 15 2017

9 Kasım Bitcoin analizi: BTC düşüşü sonrası son durum

Bitcoin, dün başladığı düşüş hareketinde yaklaşık yüzde 6 oranında gerileyerek 8.670 dolar seviyelerinde sonlandırdı. 9 Kasım Bitcoin fiyat hareketlerinde dip seviyelerden yapılan alımlarla ilerleyen BTC...

Kasım, 2019

Maker (MKR), son faiz oranı düşüşü sonrası Ethereum(ETH) akını görüyor

DeFi kullanıcıları, Mart ayından bu yana en düşük olan Dai istikrar ücretinden yararlanıyor. Bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce, Maker (MKR) hissedarları Dai’nin (DAI) sabit ücretini yüzde 5.5’e düşürme kararı aldı.

Ekim, 2019
Kripto Park

Size Yardımcı Olmamız İçin;

KANYON KURUMSAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ

Hadırlı Mah.,10001 Sk., No 99 - Seyhan/Adana